جمعه 13 تير 1399   20:58:07
اخبار
11:281396/12/16 چهارشنبه
در روز مهندس صورت پذیرفت :
برگزاری نخستین همایش تجلیل از مخترعین ، محققین و مهندسین بسیجی منطقه 7 شرکت انتقال گاز ایران

به گزارش روابط عمومی منطقه هفت شرکت انتقال گاز ایران ؛ نخستین همایش تجلیل از مخترعین ، محققین و مهندسین بسیجیاین منطقه برگزار گردید   .
به مناسبت سالروز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندس ، نخستین همایش تجلیل از مخترعین ، محققین و مهندسین بسیجی منطقه ، با حضور سردار سروری رییس اسبق بسیج ادارات و وزارتخانه های کشور ، سرهنگ امیری فرمانده بسیج ادارات استان همدان ، مهندس عبادی سرپرست منطقه ، معاونین ، روسا و جمع کثیری از بسیجیان منطقه هفت شرکت انتقال گاز ایران در محل سالن کانون بسیج شهر همدان برگزار گردید .
در این همایش ، عبادی سرپرست منطقه هفت شرکت انتقال گاز ، در سخنانی با تبریک روز مهندس به کلیه همکاران منطقه ، برگزاری چنین همایش هایی را به منظور معرفی و ارائه دستاوردهای علمی -پژوهشی مهندسین ، مخترعین و محققین منطقه ، بسیار مفید و اثربخش دانست .
عبادی در ادامه سخنان خود با اشاره به واژه بسیج و بسیجی افزود : هر فردی که در راه اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و در راه عمران ، آبادانی و پیشرفت کشور ایران تلاش نموده و همچون خدمتگزاران ساعی منطقه هفت شرکت انتقال گاز
 
 در راه رضا و خشنودی الهی و خدمت به مردم شریف ایران فعالیت نمایند ؛ بسیجی نامیده می شوند و می بایست همه در راه تحقق منویات مقام معظم رهبری بویژه سند چشم انداز 1404 با تفکر و روحیه بسیجی قله های علم و دانش را درنوردیم .
در ادامه این همایش سردار سروری رییس اسبق بسیج ادارات و وزارتخانه های کشور نیز در سخنانی با تقدیر از برگزاری نخستین همایش تجلیل از مخترعین ، محققین و مهندسین بسیجی منطقه هفت شرکت انتقال گاز ایران ، اظهار داشت : امروزه به خواست الهی و با همت جوانان خلاق ، متعهد و پژوهنده ایران ، حرکت علمی کشور رو به رشد و پیشرفت است که نمونه ای از این پیشرفت ها ، رشد علمی در زمینه  ساخت تجهیزات دفاعی کشور است .
رییس اسبق بسیج ادارات و وزارتخانه های کشور در ادامه سخنان خود با اشاره خدمات ارزشمند شهید طهرانی مقدم افزود : این شهید گرانقدر فعل "ما می توانیم" را با بهره مندی توامان علم و عمل ، به نحو شایسته ای صرف نمود و با این اقدامات ارزشمند خوداز یک سو الگویی مثال زدنی برای جوانان خلاق بسیجی کشور گردید و از سوی دیگر ، بخشی از امنیت امروز کشور مرهون تلاشهای علمی ایشان است .
در ادامه این همایش همچنین از 19 نفر از مهندسین ، مخترعین و محققین بسیجی منطقه با اهدای لوح تقدیر و هدایایی ، تجلیل به عمل آمد .
 
شایان ذکر است در حاشیه این همایش ، نمایشگاهی نیز از دستاوردهای علمی پژوهشی و اختراعات همکاران بسیجی منطقه ، برگزار گردید .
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما